Tanker Computest & Ekspertiz
Tanker Computest & Ekspertiz

MCB Tanker Computest her marka ve model tankerin satın alırken veya satarken tehlikeli madde taşıyan araçlarda deneyimli kalite kontrol uzmanları ve en gelişmiş elektronik cihazlarıyla test ve kontrol ederek sizlere alım- satım ve tankınızı tanımanızda kolaylık sağlamaktadır.

LPG TÜP DOLUM TESİSİ

MCB A.Ş. anahtar teslim LPG tüp dolum tesisleri dizayn, imalat, kurulum ve satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır. Ar-Ge ekibimiz her tür LPG tüpünün otomasyon sistemleri ile elektronik kontrol edebilme kabiliyetini sunar. 1950’den bu yana sektörün lider firmalarına çözüm ortaklığı yapan MCB, LPG tüp dolum tesislerindeki ekipman, tank ve diğer tüm sistem ihtiyaçlarına hizmet sağlamaktadır.

LPG EKİPMANLARI

MCB, yılların tecrübesi ve uzmanlığının yanına Türkiye distribütörü olduğu dünya markalarını da yanına katarak, LPG, CNG, Soğutucu Gazlar ve Alternatif Enerji Kaynakları alanında güvenli Projelere imza atıyor ve destek veriyor.

TDM-ADR SERTİFİKASYON HİZMETLERİ

ADR sertifikasyon işlemleri dört aşamada ülkemizde uygulanmaktadır, Araç ve treyler muayenesi ( T9 ) ,ara muayene, üç yılda bir muayene edilmekte, periyodik muayene, altı yılda muayene edilmekte , istisnai muayene ise tank üzerinde veyahut sistem üzerinde kaynaklı çalışma nozul oryantasyon planını değiştirecek bir çalışma tank şase bağlantısını değiştirecek bir çalışma gibi tankın ve LPG aktarma sistemi üzerinde yapılması gereken işlemler aracın muayenesine bakılmaksızın istisnai muayeneye girmesi demektir.

BASINÇLI KAPLAR SERVİS HİZMETLERİ

LPG taşımacılığında kullanılmakta olan kamyonet, kamyon ve treylerlerin ağır ve hafif tüm bakım , onarım ve yedek parça ihtiyaçları MCB Körfez ve MCB Kırıkkale tesislerinde yapılmaktadır,

TIRSAN SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ

Yaklaşık yarım asırdır lider konumda bulunan Tırsan Treyler A.Ş. nin kaliteli ürün anlayışına; müşteri odaklı, kaliteli satış sonrası hizmet anlayışı getiriyoruz. MCB Kırıkkale Şubemiz 2015 Ocak ayından itibaren Tırsan, Kassbohrer, Talson markalarının servis ve yedek parça hizmetlerini vermektedir. Hizmet içeriği olarak şu aşamada akaryakıt tankerleri üst yapı bakım ve onarım işlemlerinde dünya standartlarına uygun faaliyet yürütmekteyiz.

OTOKAR SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ

Her zaman farklı ve kendi çizgisinde ilerleyen Otokar markasının, treyler grubu araçların satış sonrası hizmetler ve yedek parça satışı konularında, Otokar markasına destek olmaktan gurur duyuyoruz. MCB Kırıkkale Şubemiz 2015 nisan ayından itibaren Otokar ve Fruehauf markalarının servis ve yedek parça hizmetlerini vermektedir. Hizmet içeriği olarak şu aşamada; akaryakıt tankerleri üst yapı bakım ve onarım işlemlerinde dünya standartlarına uygun faaliyet yürütmekteyiz.

ISO CONTAINER BAKIM VE SERVİS HİZMETLERİ

ISO container tanklarin tüm ihtiyaclarını karşıolama imkanı ve mühendisliğine sahip, ülkemizdeki iki noktada çevreye duyarlı hizmetiyle, MCB tüm ISO Container kiralama ve taşıma firmlarına geçmişte olduğu gibi gelecekte de öncü çözümleri ve müşteri memnuniyet ilkesiyle hizmet vermeye devam edecektir.