LPG TANKERİ

LPG tankerleri 10 m3 den 60 m3 aralığında EN A12493 ADR , AD MERKBLATTER, AD 2000 Kod standartlarının emrettiği üretim kalitesinde ve P355 & NH/NL, P460 & NH/NL saç modellerinden robotik kaynak teknolojisi kullanılarak kamyon üstü ve treyler olarak üretimlerimiz yapılmaktadır.

Ürettiğimiz tankların LPG aktarma sistemleri şaft tahrikli ve hidrolik tahrikli, elektrik motorlu EX-Proof olmak üzere üç ana başlıkta pompa hareketi ürettirme imkanı sağlarken pnömatik ve hidrolik güçle tambur hareketi de uygulanmaktadır.

Otomatik ve manuel by-pass sistemleri yanında isteğe bağlı yan emiş gibi kolaylık sağlayan uygulamalarımızla pompanın tüm işlevleri aktif kullanılmaktadır.

Bünyemizdeki tanker üstü ekipmanlarında Dünya markalarını en doğru teknikle ve hassasiyetle tankların sitemine entegre edilmekte mükemmeliyet esasına göre araçlar imal edilmektedir.

Paslanmaz dolap ve saç dolap seçenekleriyle kaliteli ve firma taleplerine cevap üretecek reklam uygulamalarıyla müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu yakalama ilkesinde son teknolojide üretimimiz 30 aşkın ülkeye gururla sürmektedir.

MCB Sanayi Ürünleri A.Ş. ile Doğan Yıldız LTD. ŞTİ. arasında üretim partnerliği anlaşması imzalanmıştır. Ortadoğu, Asya, Afrika, Rusya ve Türkiye pazarına LPG tank / tanker üretimi yapan Doğan Yıldız ŞTİ. ( www.doganyildizinsaat.com.tr ) arasında üretim partnerliği anlaşmasıdır.

Bu iş birliği, yapılacak ürünlerin ihracatta Türk imali yapıların pazar payını arttırma hedefidir.