KİMSAYAL KAPLİNLERİ

Tehlikeli veya zehirli sıvı kimyasal maddelerin transferin- de istenmeyen sızıntı sonucu ürün kaybını ve buna bağlı olarak iş kazalarının ortadan kaldırılmasının önemini bi- liyoruz. Mann-Tek Sızdırmaz Bağlantı Kaplinleri, sıvıların, gazların ve dökme kimyasalların ekonomik, güvenli ve çevreye duyarlı olarak sıfır sızıntı ile aktarılmasını sağlar.

GAZ KAPLİNLERİ

Sızdırmaz Gaz kaplin, hortum ve dolum kollarının kamyon-tankerlere, demiryolu tankerierine ve tank konteynerlerine güvenli ve hızlı bağlanması ve çözülmesi için geliştirilmiştir. Bağlantı sırasında ve sonra herhangi bir mal dökülmesi ve sızıntısı yoktur.

DOĞALGAZ KAPLİNLERİ

Sıvılaştırılmış doğalgazın yükleme ve boşaltma için hızlı açma / kapama kaplini. Shut-off valf kapatma vanası ile entegre. -196 ° C kadar sorunsuz çalışma. ISO TS 18683. 7 bara kadar bağlanabilir. Çalışma basıncı DN 25-DN100: PN 25 bar, Sıcaklık aralığı - 196 ° C + 85 ° C

KIRILABİLİR KAPLİNLER

Kırılabilir bağlantı kaplinleri endüstriyel ve marin tipi olarak kullanılabilir.

Endüstriyel tip kırılabilir bağlantı kaplinler mani- foldlar, boru hatları depoları v.b. sabit noktalarda kullanılır, açılı kırılım yaparlar.Özel olarak tasarlanmış marin tip kırılabilir bağlantı kaplinleri ise deniz ve kara transferlerinde hortum arasına yerleştirilen ve dikey çekimlerde uzayarak kırabilen mekanizma ile sabitlenmiş ünitelerdir.